Про Study Hall

    З 2015 року Study Hall навчає англійській та німецькій мовам . За цей час ми створили по-справжньому дружній простір для розвитку. До нас хочеться іти навіть після важкого робочого дня!

     Навчання у міні-групах побудоване так, щоб повністю занурити вас у середовище мови, допомогти її відчути та полюбити.

     Ми даємо знання,які служать на практиці. Аеропорт,лист закордонному партнеру, міжнародна конференція, мюнхенський музей, ліверпульський паб - усюди ви почуватиметесь впевнено і зможете порозумітися.

     Study Hall знаходиться у затишному ЖК "Британський квартал" . Якщо ми сусіди, не зволікаючи заходьте вгості, адже ми хочемо стати вашим улюбленим місцем на районі!

     Тим,хто мешкає далеко, ми пропонуємо індивідуальне навчання за гнучким графіком.

    Чекаємо на вас на Луценка, 8А (ЖК "Британсткий квартал" )
 

 

Основні критерії нашої діяльності:

Буває так, що місяці і роки занять настільки «якісно» засвоєні, що Ви відчуваєте себе повільним і статичним. Кожний урок у Study Hall буде давати Вам давно забуті відчуття відкритів, якісного зростання.

Дізнатись більше

За це відповідає наша команда професіоналів – відтепер Ваш успішний пошук лондонських музеїв або дотепне спілкування у ліверпульському пабі стає головною метою діяльності!

Життя не стоїть на місці. Якщо ми хочемо бути сучасними і актуальними, ми повинні встигати за ним. Для того, щоб Ви знаходили мотивацію, ставали кращими, ми позбулися допотопних шкільних парт і дошок.

Дізнатись більше

Викинули у корзину для сміття старі підручники. Відтепер тільки сучасні методи навчання, тільки найкращі викладачі і тільки найкраща якість. «Якщо викладач 10 років читає ті самі лекції, це значить, що помер або він або його дисципліна». Ми з англійською мовою живі, і радо готові розповісти вам про неї усе, що можливо!

Читати лекції, розбирати закінчення, диктувати конспект – повірте, ми навіть не розглядали резюме спеціалістів з такими методами навчання.

Дізнатись більше

Стаді Холл не прагне повернути Вас у школу – у нашому центрі Вас чекають ряд унікальних авторських програм, які складались ретельно підібраними креативними молодими викладачами. Вони прагнуть не тільки навчати Вас – вони готові дивувати!

Для визначення Вашого рівня володіння мовою завітайте до нас або зв’яжіться з Залою, зателефонувавши чи надіславши повідомлення електронною поштою. Дякуємо!

Наша команда

Єльник Олена

Керівник проекту

Маркіна Анна

Викладач англійської мови

Катерина Іванова

Викладач англійської мови

Анна Шаховал

Викладач англійської мови

Дяденчук Дарія

Офіс-менеджер

м. Київ, вул. Луценка, 8А, ЖК «Британський квартал»

Співробітництво

Якщо те, чим Ви займаєтесь – це улюблена справа, якщо цікаве спілкування, досягнення результатів, пошук нового та бажання експериментувати – Ваші пріоритети, ми будемо раді знайомству та співпраці.

Навчальна зала запрошує талановитих, життєрадісних та амбіційних співробітників: адміністраторів в офіс, викладачів, тренерів!

Партнерство

Навчальна Зала крім діяльності у мовному просторі співпрацює з різноманітними спеціалістами у багатьох інших галузях та напрямках діяльності. Наші друзі та партнери – підприємці, професійні тренери з йоги, фотографи,юристи, модельєри, косметологи. Всі ті, хто прагне не тільки досягти високого рівня майстерності у своїй справі, але також із задоволенням готовий поділитися своїм досвідом та здобутками зі своїми колегами та зацікавленими людьми.

Ми будемо раді новим проектам, семінарам, тренінгам, які можливо організувати та провести як у Навчальній Залі, так і на будь-якій іншій території. Завітайте до нас та здивуйте чимось новим, нестандартним та цікавим!

Надсилайте свої резюме, а також можливі запитання на нашу електронну адресу. Чи зв’яжіться з Навчальною Залою за контактними телефонами.

+38 (067) 328 33 88

+38 (050) 489 33 88